Proč chodit na kosmetiku

Tuto otázku si určitě položí spousta žen a dívek. Ocitáme se v době, která klade důraz na vzhled. Ať se nám to líbí nebo ne. A právě k tomu, aby žena či muž měli zdravou pleť, může pomoci pravidelná návštěva u kosmetičky. Čas strávený na pohodlném lehátku je čas strávený užitečně, protože si odpočinete, zrelaxujete a ještě uděláte něco pro zdraví pleti. Samozřejmě se kosmetika nedá zaměňovat za plastickou chirurgii. Kosmetika nedělá zázraky jako liftingová operace, ale určitě alespoň stárnutí zpomalí. Při pravidelném používání příslušných přípravků (krémů, sér, masek) a masáží určitě poznáte, jak vaše pleť kladně reaguje. Stačí si jednou za měsíc udělat hodinu, hodinu a půl čas a výsledek se dostaví.

Pro vaši spokojenost nabízím tyto služby, které si můžete vybrat jednotlivě, či jako balíčky, které jsou samozřejmě výhodnější. Pracuji s českou přírodní kosmetikou Mako a Salvus a kosmeceutickou značkou Essenté. Kosmeceutikum je malý zázrak. Jsou to nové revoluční biotechnologické emulze cíleně mířící na mechanismy způsobující stárnutí pleti a tvorbu vrásek. Dokáží účinně a se srovnatelným efektem nahradit botoxové injekce i laserové operace. Do této řady ošetření patří enzymatický peeling nebo AHA peeling.

Kromě klasické kosmetiky si můžete dopřát i novinku – zahušťování obočí. Ne každý člověk se narodí s dokonalým, hustým, krásně rostlým obočím. Nebo si také obočí vytrháváme a již nám na tom místě nenarostlo. Nebo potřebuje jen zahustit. Tato metoda lepení norkových chloupků na potřebné místo vám zaručí krásné, husté, přirozené obočí. Nabízím také trvalou řas, depilaci nohou, rukou a horního rtu, brady. Parafínové zábaly rukou. Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu a poskytují ochranu drobným kloubům. Teplo rozšiřuje cévy, zlepšuje prokrvení pokožky a působí příznivě na zlepšení regenerace svalových spazmů. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké, hebké a sametové. Také vám mohu nalepit velice módní kamínek Swarovski na zub.

Většinu kosmetických přípravků (masky, krémy), kterými kosmetiku provádím si také můžete zakoupit na domácí použití.

Comments are closed.